icon

City Racing

için
Windows

3.9

8

Bozuk polislerin bulunduğu büyük şehirlerde yasa dışı yarışlarda yarış

420.7k

Bu uygulamayı oyla

Arabanızı alıyorsunuz ve yeni ve büyük bir şehre varıyorsunuz, paraya ihtiyacınız var ve onu kazanma şekliniz yasadışı yarışlara katılmak ve tabii ki onları kazanmak.

Ekranın sol alt köşesindeki mini haritadan yararlanacaksınız; burada garajların, yarışların ve polisin nerede olduğunu göreceksiniz, çünkü polis, yasadışı yarışlara katılacağınızdan sizi yakalamaya çalışacak, eğer kaçarsanız para ve puan kazanacaksınız.

Garajlarda arabanızı boyayabilecek, ayarlayabilecek ve yükseltebilecek, yarışlarda size yardımcı olacak yeni motorlar, şanzımanlar veya tekerlekler satın alabilirsiniz.

Polis sizi takip ediyorsa, onlardan daha hızlı sürdüklerinden veya arabanızın rengini şehirdeki garajlardan birinde değiştirmekten kaçınabileceksiniz.

Oyunun grafikleri ekran görüntülerine bakarak kontrol edebildiğiniz için gerçekten iyi, ses de iyi, ancak hız algıları bizim istediğimiz kadar iyi değil.

Tamamen ücretsizdir ve kullanımı zor değildir, ücretsiz araba kullanmak için eğlenmek ve pedalı metale itmek istiyorsanız City Racing'i ilginç bir seçenek haline getiren şey nedir.
X